Reportaža Sibor Inotherm z državnega prvenstva v duo sistemu – Sodražica 2018

0
674

Pet slovenskih klubov je 11. 02. 2018 sodelovalo na državnem prvenstvu v duo sistemu za vse kategorije, ki ga je organiziralo ŠD Sibor v Športni dvorani Sodražica. Na tekmovanju je nastopilo preko 100 tekmovalcev in 65 parov.

Ekipa Sibor-Inotherm je osvojila kar 30 medalj, od tega 6 zlatih, 13 srebrnih in 12 bronastih. Tekmovanja se je tako udeležilo 60 članov Siborja, ki so dosegli odlične uvrstitve:

  • Luka Čirovič in Nejc Podlogar: duo U18 moški par, 3. mesto

  • Andraž Žlindra in Gal Košir: duo U18 moški par, 3. mesto

  • Naja Poje Mihelič in Tim Benčina Grgurič: duo U15 mešani par, 1. mesto

  • Jaka Divjak in Neli Podlogar: duo U15 mešani par, 2. mesto

  • Naja Poje Mihelič in Lana Poje Mihelič: duo U15 ženski par, 3. mesto

  • Jan Divjak in Laura Zajc: duo U12 mešani par, 1. mesto

  • Tina Pelc in Sara Besal: duo U21+ ženski par, 2. mesto

  • Patricija Delač in Sara Besal: duo U21+ ženski par, 1. mesto

  • Lovro Divjak in Matic Jakšič: duo U21 moški par, 1. mesto

  • Tina in Maja Žlebič: U10 ženski par, 2. mesto

  • Enej Žagar in Anže Golež: duo U15 moški par, 2. mesto

  • Tristan Gotovac in Maja Žlebič: duo U8 mešani par, 3. mesto

  • Tristan Gotovac in Luka Poje Mihelič: duo U8 moški par, 2. mesto

  • Liza Rus in Aljaž Kožuh: U8 mešani par, 1. mesto

  • Luka Poje Mihelič in Rubi Grgorič: duo U10 mešani par, 2. mesto

  • Miha Križ in Maks Levstik: duo U10 moški par, 2. mesto

  • Ajken Intihar in Žiga Turk: duo U10 moški par, 3. mesto

  • Jan Divjak in Benjamin Vukalič: duo U12 moški par, 2. mesto

  • Rubi Grgorič in Lana Poje Mihelič: duo U12 ženski par, 3. mesto

  • Tinkara GOLJA in Evelin KOŽUH: duo U12 ženski par, 3. mesto

  • Vid Firujkič in Jaka Divjak: duo U15 moški par, 3. mesto

  • Jakob Bojc in Maks Bojc: duo U10 moški par, 3. mesto

  • Aljaž Kožuh in Tina Žlebič: duo U10 mešani par, 3. mesto

  • Nina Špelič in Tina Žlebič: duo U10 ženski par, 2. mesto

  • Nika Kotar in Neli Podlogar: duo U15 ženski par, 2. mesto

  • Luka Čirovič in Karin Ambrožič: duo U18-mešani par, 2. mesto,

  • Ajda Mihelič in Karin Ambrožič: duo U18-ženski par, 2. mesto,

  • Tina Pelc in Anton Ambrožič: duo U21 mešani par, 1. mesto

  • Žak Begič in Miha Benčina: duo U8 moški par, 3. mesto

  • Mark Zbašnik in Ajda Adamič: duo U8 mešani par, 2. mesto

  • Liza Rus in Maja Žlebič: duo U8 ženski par, 2. mesto

Predsednik Siborja, Elvis PODLOGAR

Deli
Prejšnji članekPustni sprevod v Kočevju
Naslednji članekO pustnem krofu