Turnirji teniškega kluba Kočevje

0

Tudi med počitnicami so bile naše članice aktivne.

V času teniškega tabora  od 25.7 – 29.7.2016 je teniški klub Bonifika  gostili mlade tenisače iz moskovskega kluba CSKA. Organizirana je bila prijateljska tekma do 12 let, katere se je udeležila Špela Rijavec. Najboljši so dobili lepe pokale iz Rusije.

Na turnirju v Novi Gorici so naš klub zastopale Neža Adamič, Lina Adamič, Taja Šolaja in Špela Rijavec. V starostni skupini 10 let je naša mlada igralka Špela Rijavec, osvojila odlično 2. mesto. V avgustu smo bili z našo Špelo tudi na tenis festivalu v Portorožu, kje je bila na 3-4. mestu. V Kranju pa je stopila na stopničko za 2. mesto.

Septembrski turnirji se nadaljujejo in sicer sta se turnirja Otočec Dolenjski Satelit udeležili Špela Rijavec in Taja Šolaja. V večjem številu pa smo se udeležili turnirja TZ Slovenija Otočec, ki so se ga udeležile Neža Adamič, Lina Adamič, Taja Šolaja in Špela Rijavec. Slednja je osvojila 3-4. mesto.