BK Kočevje med najuspešnejšimi v Medvodah – Iza in Lia Šalehar državni prvakinji

0

V soboto, 25.5.2013 se je v Medvodah odvijalo državno prvenstvo v badmintonu v kategoriji U11 in U17.

V soboto, 25.5.2013 se je v Medvodah odvijalo državno prvenstvo v badmintonu v kategoriji U11 in U17. Kljub kvalitetnim in napornim treningom, smo imeli mešane občutke, saj to še niso naše starostne skupine. Že po prvih tekmah pa so punce napovedale, da so pripravljene priti na sam vrh. Lia je s svojim soigralcem, Krapež Andražem (BK Bit) osvojila prvo mesto in svoj prvi naslov. Uspeh je ponovila z Izo, ko sta po hudih borbah v polfinalu in finalu zasluženo osvojili zlato medaljo. Ela, ki bo še naslednji dve leti nastopala v kategoriji U11, pa je osvojila svojo prvo medaljo na državnih prvenstvih. Z Nežo Frank (BK Branik) sta postali srebrni.

Naslednjo soboto se bomo udeležili še zadnjega tekmovanja v tej sezoni. Mirna gosti DP U15, kjer se nadejamo dobrih rezultatov.

V juniju si bomo vzeli tri tedne počitka za rehabilitacijo in saniranje poškodb. Konec junija  pa začnemo ponovno nabirati moč za novo sezono,  saj nas čakajo v začetku julija trije naporni tedni priprav na Danskem.