Prva zmaga v spomladanskem delu!

0

V soboto, 28.02.2015, smo gostili ekipo Žirovnica I, ki zaseda na lestvici zadnje mesto, tako da lahko rečemo, da je bila tekma »derbi začelja«. V soboto, 28.02.2015, smo gostili ekipo Žirovnica I, ki zaseda na lestvici zadnje mesto, tako da lahko rečemo, da je bila tekma »derbi začelja«.Tekmo smo začeli v postavi Jure, Matic, Vanja, David, Vito, Jernej in Aleš ter že takoj na začetku pokazali nasprotniku, da nas zanima samo zmaga. Dobri servisi in učinkovita igra v napadu sta nam priigrala visoko prednost, tako da sta v igo vstopila še Edi in Luka, kar pa ni spremenilo razmerja moči na igrišču. Prvi niz smo zmagali z rezultatom 25:19. Tudi v drugem nizu smo prikazali dobro odbojko ter z blokom in dobrim serviranjem onemogočali nasprotniku organizacijo napada. Tudi v tem nizu sta dobila priložnost Edi in Luka. Rezultat 25:21. Ko je že kazalo, da bomo enkrat uspeli pripeljati tekmo do konca brez izgubljenega niza – saj smo tudi v tretjem nizu vodili 16:12, smo nerazumljivo popustili in začeli delati začetniške napake, kar se je poznalo na rezultatu. Niz smo izgubili na 21. Nekaj krepkih besed trenerja je zaleglo, da nismo ponovili enake napake tudi v četrtem nizu, katerega smo zmagali 25:14 in osvojili nove 3 točke ter se prebili na 8. mesto. Naslednjo tekmo igramo pri Ljubljana volley v gosteh, zadnjo domačo tekmo pa imamo v soboto 14.03.2015 ob 19.30. V soboto, 7.3.2015, odhajamo z ekipo MALE odbojke na turnir v Ljubljano k ekipama ACH Zmajčki, v nedeljo, 8.3.2015, pa imamo s starejšimi dečki turnir v ŠD Gaj.Vljudno vabljeni v čim večjem številu!Aleš Drobnič-MOK KOČEVJE