REPORTAŽA SIBOR-INOTHERM IZ MEDNARODNEGA JU-JITSU TURNIRJA-TEMERIN 2013

0

Deset slovenskih klubov je v soboto 12.10.2013 sodelovalo na 6. mednarodnem turnirju v Temerinu-Srbija. Na tekmovanju je nastopilo skoraj 300 tekmovalcev iz 7 držav in iz 26 klubov.

Tekmovanje je potekalo v borbah in DUO, v vseh starostnih kategorijah.

Ekipa Sibor-Inotherm se je vrnila domov z doslej najbolj uspešne in najštevilčnejše zasedbe v tujini, ki je prinesla kar 30 medalj od tega kar 9 zlatih,14 srebrnih in 7 bronastih medalj. Prav tako pa 2. mesto v klubski razvrstitvi med 26-imi klubi, za prvim mestom so zaostali le za dve točki.

Tekmovanja se je tako udeležilo kar 43 članov SIBORJA, od tega 30 tekmovalcev, ki so nastopili tako v borbah kot v duo sistemu in dosegli odlične uvrstitve:

–          Špendi ISENI, borbe U15 do 55 kg, 2. mesto,

–          Gašper MAROLT, borbe U15 do 50 kg-1. mesto,

–          Matic JAKŠIČ in Lovro DIVJAK duo U15-moški, 3. mesto,

–          Anton AMROŽIČ in Tina PELC duo U15-mix-1. mesto,

–          Vid TEKAVEC BRINC in Tim KLUN duo U15-moški, 3. mesto,

–          Timotej DELAČ, borbe U12 do 30 kg-2. mesto

–          Luka Čirovič, borbe U12 do 30 kg-1. mesto,

–          Anže ŽLINDRA, borbe U10 do 30 kg-2. mesto,

–          Andraž  ŽLINDRA, borbe U12 do 36 kg-3. mesto

–          Manca ŽAGAR in Mirjam BAMBIČ duo sistem kadeti-ženski par, 2. Mesto, mladinke 3.mesto

–          Patricija DELAČ in Sara BESAL duo sistem kadeti -ženski par, 1. Mesto, mladinke 2. mesto

–          Jernej RAJŠELJ, borbe člani -85kg-5. mesto,

–          Dejan ŽAGAR, borbe člani -69kg-2. mesto,

–          Boštjan DIVJAK, borbe člani -94kg-2. Mesto,

–          Matevž KOZINA in Andraž ŽLINDRA duo U 12 moški par-3. mesto,

–          Nejc PODLOGAR in Gašper GRGORIČ U12 duo sistem moški pari- 1. Mesto

–          Anže ŽLINDRA in Jaka Maj BEGIČ U10 duo sistem moški pari-3. Mesto

–          Luka Čirovič in Karin AMBROŽIČ U12 duo sistem mix pari-1. Mesto

–          Luka Čirovič in Karin AMBROŽIČ U12 duo sistem moški pari-2. Mesto

–          Neli PODLOGAR in Jaka DIVJAK U10 duo sistem moški pari-3. Mesto

–          Neli PODLOGAR in Jaka DIVJAK U10 duo sistem mešan par-1. Mesto

–          Neli PODLOGAR in Nika KOTAR U10 duo sistem ženski par-2. Mesto

–          Timotej DELAČ in Gal KOŠIR duo U 12 moški par-3. mesto,

–          Gal KOŠIR, borbe U12 do 42 kg-2. Mesto,

–          Maj BEGIČ, borbe U10 do 35 kg-2. Mesto

–          Matic ILC, borbe U15 do 50 kg-7. Mesto

–          Tina PELC, borbe U15 do 57 kg-1. Mesto

–          Lara JELIČ, borbe mladinke do 62 kg – 2. mesto, članice do 62 kg – 1. mesto

–          Nika KOTAR, borbe U10 do 30 kg-2. Mesto

Iskrene čestitke tudi vsem, ki niso bili med prve tri, kakor tudi spremljevalni ekipi in staršem za pomoč pri organizaciji.

Vabljeni tudi na naslednjo tekmo v organizaciji ŠD SIBOR INOTHERM, ki bo ta vikend 19.10.2013 ob 09.30 uri v Športnem centru Ribnica, ju-jitsu duo sistem za vse kategorije.

Predsednik SIBORJA

Elvis PODLOGAR

Komentarji