Reportaža Sibor Inotherm z državnega prvenstva v borbah in s pokala v duo sistemu – Griže 2018

0

Dvanajst slovenskih klubov je 27. 01. 2018 sodelovalo na državnem prvenstvu v borbah za kadete in člane ter na prvi tekmi za slovenski pokala v duo sistemu za vse kategorije v OŠ Griže v organizaciji KBV Fudoshin. Na tekmovanju je nastopilo preko 150 tekmovalcev, ekipa Sibor-Inotherm pa je osvojila 29 medalj, od tega 6 zlatih, 14 srebrnih in 9 bronastih. Tekmovanja se je tako udeležilo 46 članov Siborja, ki so dosegli odlične uvrstitve:

  • Luka ČIROVIČ in Nejc PODLOGAR: duo U18, moški par – 2. mesto
  • Andraž ŽLINDRA in Gal KOŠIR: duo U18, moški par – 1. mesto
  • Andraž ŽLINDRA: borbe U18 do 66 kg – 2. mesto
  • Naja POJE MIHELIČ in Tim BENČINA GRGURIČ: duo U15, mešani par – 3. mesto
  • Jaka DIVJAK in Neli PODLOGAR: duo U15, mešani par – 2. mesto
  • Naja POJE MIHELIČ in Lana POJE MIHELIČ: duo U15, ženski par – 2. mesto
  • Sara DIVJAK in Neža LEVSTIK: duo U15, ženski par – 3. mesto
  • Jan DIVJAK in Laura ZAJC: duo U12, mešan par – 2. mesto
  • Tina PELC in Sara BESAL: duo U21+, mešani par – 3. mesto
  • Patricija DELAČ in Sara BESAL: duo U21+, mešani par – 1. mesto
  • Lovro DIVJAK in Matic JAKŠIČ: duo U21+, mešani par – 2. mesto
  • Tina in Maja ŽLEBIČ: duo U10, ženski par – 2. mesto
  • Enej ŽAGAR in Anže GOLEŽ: duo U1, moški par – 1. mesto
  • Tristan GOTOVAC in Maja ŽLEBIČ: duo U8, mešani par – 2. mesto
  • Tristan GOTOVAC in Luka POJE MIHELIČ: duo U8, moški par – 2. mesto
  • Tina ŽLEBIČ in Aljaž KOŽUH: duo U10, mešani par – 2. mesto
  • Luka POJE MIHELIČ in Rubi GRGORIČ: duo U10, mešani par – 3. mesto
  • Miha KRIŽ in Maks LEVSTIK: duo U10, moški par – 2. Mesto
  • Ajken INTIHAR in Žiga TURK: duo U10, moški par – 3. Mesto
  • Jan Divjak in Benjamin VUKALIČ: duo U12, moški par – 3. Mesto
  • Rubi GRGORIČ in Lana POJE MIHELIČ: duo U12, ženski par – 1. mesto
  • Tinkara GOLJA in Evelin KOŽUH: duo U12, ženski par – 3. mesto
  • Vid FIRUJKIČ in Jaka DIVJAK: duo U15, moški par – 2. mesto
  • Vid BELIČ: borbe U18 nad 81 kg – 1. mesto
  • Lovro DIVJAK: borbe U21+ do 85 kg – 1. mesto
  • Tina PELC: borbe U21+ do 70 kg – 2. mesto
  • Luka FIRUJKIČ: borbe U21+ do 69 kg – 3. mesto
  • Matic JAKŠIČ: borbe U21+ do 69 kg – 3. mesto
  • Luka ČIROVIČ: borbe U18 do 50 kg – 2. mesto

Predsednik Siborja
Elvis PODLOGAR

Komentarji