fbpx
E-UTRIP
Aktualno Društva Kočevje Novice Šport Tenis

Zaključena so tekmovanja v klubskih ligah in pokalu

Kot vsako leto je tudi sedaj napočil čas, ko se tekmovanja v tenisu zaključujejo. Pa poglejmo, kaj in koliko je bilo v tem letu doseženega.

Najuspešnejši igralec v letu 2019 je Simon Kersnič, ki je zmagal v prvi ligi in pokalu. S svojim talentom in trudom, ki ga je vložil, je dosegel uspeh tudi v Posavsko-dolenjski teniški ligi, kjer si po osvojenih točkah deli 5. mesto med 122-imi prijavljenimi igralci oziroma med 72-imi, ki so uspeli priti do točk. Prvo mesto v drugi ligi je dosegel Miran Merhar, v tretji ligi pa Špela Rijavec.

V letu 2019 so se odvile 3 lige. Skupno je bilo odigrano 212 tekem od predvidenih 220, oziroma dobrih 96 %, v pokalu pa se je odvilo 25 tekem od predvidenih 28, oziroma dobrih 89 %.

Prvi štirje iz druge lige bodo v naslednji sezoni igrali v prvi ligi, prvi štirje iz tretje lige pa v drugi ligi.

Uspehe je seveda potrebno proslaviti. Podelitev pokalov in kolajn bo na zaključni zabavi, ki bo potekala predvidoma ob koncu novembra ali v začetku decembra.